Овој производ е успешно додаден во количката!

Види Кошничка

Вакуум ципа торба D41

Вакуум ципа торба D41

SKU: F-B00T0000D4100S00 - Залиха


 • Модел No :: FYZ-D41
 • Торба големина :: 19.5 (L) * 22,2 (W) cm
 • УСД $ 0.50 УСД $ 0.40 ( % off )

  детали за производот

  Тагови производ

  Вакуум ципа торба

  Вакуум-патент кеси само - 01
  сина вентил вакуум торба голема
  Вакуум-патент кеси само - 17

 • Претходно:
 • Следно:

 • Контакт со нас, токму сега!

  Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас
  Контактирајте не

  Испратете ја вашата порака:

  Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас
  \