Na kontaktoni

Shenzhen Fuyuanzhou Teknologjia Co, Ltd

Adresë

Flr 1, Nr.86, Zona e 2-të Industriale, Komuniteti Houting, Nën-rrethi Shajing, Qarku Bao'an, Shenzhen 518104, Guangdong, China

E-mail

Porositë online: 

customer.service@fyzplastic.com

Urdhërat / bashkëpunimi me shumicë:

manager@fyzplastic.com

Kërkimet e përgjithshme:

 info@fyzplastic.com

telefon

Tel: 0086- (0) 755-27.223.943

Mob.:0086-13923606437

Fax: 0086- (0) 755-27562436

orë

E hënë-e premte: 09:00 deri 6 pasdite

Shtunë, e diel: Mbyllur

Na kontaktoni tani!

Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne

Na kontaktoni

Dërgo mesazhin tuaj për ne:

Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne
\